Podejmowanie działań: Co możesz zrobić

 

Sojusznicy proszą nas, abyśmy zajęli stanowisko w sprawie pomyślności naszego świata i abyśmy stali się, w istocie, Sojusznikami Ludzkości dla nas samych. Jednak aby było to realne, zaangażowanie to musi pochodzić z naszej świadomości (sumienia), głębszej części nas samych. Jest wiele rzeczy które możesz zrobić, aby niwelować Interwencje i aby stać się pozytywna siłą poprzez wzmacnianie siebie i innych wokół ciebie.

Niektórzy czytelnicy wyrażali uczucia beznadziei po przeczytaniu materiału Sojuszników. Jeśli dotyczy to również ciebie, jest istotne aby pamiętać, że intencją Interwencji jest wpływanie na ciebie tak, abyś albo akceptował i był pełen nadziei, albo beznadziei i bezsilności w obliczu jej obecności. Nie pozwól sobie, aby wywarła na ciebie taki wpływ. Odnajdziesz swoją siłę przez podejmowanie działań. Co tak naprawdę możesz zrobić? Jest bardzo wiele rzeczy, które możesz zrobić.

Edukuj samego siebie.

Przygotowanie musi się rozpocząć od świadomości i edukacji. Musisz posiadać zrozumienie tego z czym się stykasz. Edukuj samego siebie na temat zjawiska UFO i istot pozaziemskich. Edukujcie się na temat ostatnich odkryć w dziedzinach planetologii i astrobiologii, które stają się dla nas dostępne.

Opieraj się Programowi Pacyfikacji.

Opieraj się Programowi Pacyfikacji. Opieraj się wpływom powodującym apatię i obojętność na twoją własną Wiedzę. Opierajcie się Interwencji poprzez świadomość, obronę oraz poprzez zrozumienie. Promujcie ludzka współpracę, jedność i integralność.

Bądź świadomy Środowiska Mentalnego.

Środowisko Mentalne jest środowiskiem myśli oraz wpływów, w którym my wszyscy żyjemy. Jego oddziaływanie na nasze myślenie, emocje i poczynania jest nawet większe niż efekty fizycznego środowiska. Środowisko Mentalne jest obecnie pod bezpośrednim wpływem i oddziaływaniem Interwencji. Jest ono również usposabiane przez rząd i komercyjne interesy wszędzie wokół was. Bycie świadomym Środowiska Mentalnego jest kluczowe dla utrzymania waszej własnej wolności do myślenia w sposób nieskrepowany i klarowny. Pierwszym krokiem jaki możecie poczynić jest świadomie wybieranie, kto i co wpływa na wasze myślenie i decyzje poprzez narzut (wkład), który otrzymujecie z zewnątrz. Obejmuje to media, książki i perswazyjnych (narzucających się) przyjaciół, rodzinę i postacie obdarzone autorytetem. Wyznaczacie swoje własne wytyczne i nauczycie się jak jednoznacznie ustalić, z rozsądkiem i obiektywnością, co inni ludzie, lub nawet cała kultura na większą skalę, ci mówią. Każdy z nas musi nauczyć się świadomie rozróżniać te wpływy, aby chronić i uwznioślić (podnieść na wyższy poziom) Środowisko Mentalne, w którym żyjemy.

Studiuj Ścieżkę Wiedzy Wielkiej Społeczności.

Uczenie się Ścieżki Wiedzy Wielkiej Społeczności przybliża cie do bezpośredniego kontaktu z głębszym duchowym umysłem, który Stwórca wszelkiego życia umieścił wewnątrz ciebie. Znajduje się on na poziomie tego głębszego umysłu, ponad naszym intelektem, na poziomie Wiedzy, na którym jesteś bezpieczny przed ingerencjami i manipulacjami od jakiejkolwiek ziemskiej lub pochodzącej z Wielkiej Społeczności siły. Wiedza również trzyma dla ciebie twój wielki duchowy cel, odnośnie przychodzeniu na Ziemię w tym czasie. Jest to dokładne centrum twojej duchowości. Możesz rozpocząć swoja podróż na Ścieżce Wiedzy Wielkiej Społeczności już dzisiaj, rozpoczynając studiowanie Stopni Wiedzy na NewMessage.org

Pomóż w tłumaczeniu Sprawozdań Sojuszników Ludzkości.

Obecnie jedynie niewielka cześć sprawozdań Sojuszników Ludzkości oraz strony www.alliesofhumanity.org została przetłumaczona na język polski. Jeśli jesteś biegły w angielskim, pomóż nam znaleźć wizjonerów. Pomóż przetłumaczyć przekazy Sojuszników, tak aby mogły dotrzeć do ludzi we wszystkich miejscach, w których mówi się po polsku.

Chroń i utrwalaj środowisko naturalne.

Z każdym upływającym dniem, uczymy się coraz więcej i więcej, o potrzebie zachowania ochrony i zachowania naszego naturalnego środowiska. Nawet jeśli Interwencja nie istnieje, nadal stanowiłoby to priorytet. Jednak przekaz Sojuszników daje nowy bodziec oraz nowe zrozumienie dla potrzeby tworzenia zrównoważonego wykorzystywania naszych ziemskich zasobów naturalnych. Stań się świadomym tego jak żyjesz i tego co konsumujesz, oraz pomyśl co możesz zrobić, aby wspierać środowisko. Jak podkreślali Sojusznicy, nasza samo-wystarczalność jako rasy, będzie niezbędna do zabezpieczenia naszej wolności i rozwoju, wewnątrz Wielkiej Społeczności inteligentnego życia.

Rozprzestrzeniaj informacje o sprawozdaniach Sojuszników Ludzkości.

Twoje dzielenie się przekazami Sojuszników z innymi,jest niezwykle ważne z następujących powodów:

– Pomagasz przełamać paraliżujące milczenie, która otacza rzeczywistość i widmo pozaziemskiej Interwencji.

– Pomagasz przełamać izolację, która powstrzymuje ludzi przed łączeniem się ze sobą, w związku z tym wielkim wyzwaniem.

– Pomagasz obudzić tych, którzy poddali się wpływom Programu Pacyfikacji, dając im szansę do wykorzystania ich własnych umysłów, do przewartościowania znaczenie tego zjawiska.

– Wzmacniasz wewnątrz siebie i wewnątrz innych, postanowienie nie kapitulowania, czy to poprzez strach czy przez unikanie zmierzenia się z największym wyzwaniem naszych czasów.

– Przynosisz innym ludziom potwierdzenie ich własnych domysłów oraz przynosisz Wiedzę na temat Interwencji.

– Pomagasz ustanowić opór, który może udaremnić (pokrzyżować) Interwencję i promujesz poczucie siły, które może dać ludzkości jedność i siłę, aby ustanowić nasze własne Zasady Zaangażowania.

Oto kilka standardowych kroków, które możesz podjąć już dzisiaj:

– Dziel się tą książką, stroną internetową i jej przekazem z innymi. Cały pierwszy zbiór sprawozdań jest teraz dostępny do czytania i ściągania za darmo na stronie www.alliesofhumanity.org.

– Przeczytaj deklaracje Ludzkiej Suwerenności i dziel się tym cennym dokumentem z innymi. Można go wydrukować lub przeczytać na stronie HumanSovereignty.org.

– Zachęcaj swoja lokalna księgarnię i bibliotekę, aby posiadały obie części raportu Sojuszników Ludzkość i inne książki Marshalla Vian Summersa. To zwiększa dostępność materiału wśród innych czytelników.

– Dziel się materiałem i perspektywą Sojuszników w istniejących internetowych forach i grupach dyskusyjnych, gdziekolwiek to możliwe. To 10-cio punktowe podsumowania może wspierać cię w przedstawianiu Przekazów Sojuszników.

– Uczestnicz w powiązanych z tematem konferencjach i spotkaniach, i dziel się perspektywą Sojuszników.

– Skontaktuj się ze Stowarzyszeniem, aby otrzymać darmowy pakiet wsparcia, z materiałami które mogą ci pomóc dzielić się tym przekazem z innymi.

To nie oznacza końca listy. To jedynie początek. Spojrzą na swoje własne życie, i dostrzeż jakie okazje mogą tam zaistnieć, i bądź otwarty na swoją własną Wiedzę i spostrzeżenia w tym względzie. Oprócz tego co jest wypisane na powyższej liście, ludzie znaleźli już nowe, twórcze sposoby wyrażania przekazu Sojuszników poprzez sztukę, poprzez muzykę, poprzez poezję. Znajdź swój własny sposób.

Taking Action

Przesłanie od Marshalla Vian Summersa – Message from MVS

Przez ostatnie 25 lat byłem zagłębiony w religijnym doświadczeniu. To miało przełożenie na moje otrzymywanie ogromnej ilości zapisków na temat natury ludzkiej duchowości i ludzkiego przeznaczenia wewnątrz większej panoramy inteligentnego życia we Wszechświecie. Te zapiski, zawarte w książce Nauczanie na Ścieżce Wiedzy Wielkiej Społeczności, zawierają podbudowę teologiczną, która objaśnia życie oraz obecność Boga w “Wielkiej Społeczności”, rozległej przestrzeni kosmosu oraz czasu, o której wiemy że ma być naszym Wszechświatem.

Kosmologia którą otrzymywałem, zawiera wiele przekazów, jednym z nich jest informacja, iż ludzkość wyłania się do Wielkiej Społeczności inteligentnego życia i że musimy się do tego przygotować. Zasadnicze w tym przekazie jest zrozumienie, że ludzkość nie jest sama we wszechświecie, lub nawet na swojej własnej planecie. Oraz że wewnątrz tej Wielkiej Społeczności, ludzkość będzie miała przyjaciół, konkurentów oraz przeciwników.

Ta rozległa rzeczywistość, została w uderzający sposób potwierdzona przez nagłą i nieoczekiwaną transmisję pierwszego zbioru Sprawozdań Sojuszników Ludzkości w 1997 roku. Trzy lata wcześniej w roku 1994, otrzymałem teologiczną podbudowę, aby być w stanie zrozumieć Sprawozdania Sojuszników, zawartą w mej książce “Duchowość Wielkiej Społeczności – Nowe Objawienie”. W tym punkcie, jako rezultat mojej duchowej pracy i opracowań (publikacji), stało się dla mnie wiadomym, że ludzkość posiada sojuszników we Wszechświecie, którzy są zaniepokojeni o naszą pomyślność i przyszłą wolność naszej rasy. Wewnątrz narastającej kosmologii, która była mi ujawniana, znajdowało się wyjaśnienie, iż w historii inteligentnego życia we Wszechświecie, rozwinięte etycznie rasy posiadają obowiązek przekazywania ich wiedzy młodym wyłaniającym się rasom, takim jak nasza własna, oraz iż to przekazanie musi się odbyć bez bezpośredniej ingerencji lub interwencji w sprawy tej młodej rasy. Intencją w tym przypadku jest informować, a nie ingerować. To “przekazywanie wiedzy” (z pokolenia na pokolenie) reprezentuje odwieczną etyczną podbudowę, odnośnie Kontaktu z wyłaniającymi się rasami i tego w jaki sposób powinien być przeprowadzony. Dwa zbiory Sprawozdań Sojuszników Ludzkości, są jasną demonstracją tego modelu nieingerowania i etycznego Kontaktu. Ten model powinien być ścieżką przewodnią oraz standardem, który powinniśmy wymagać od innych ras, aby się go trzymały podczas prób kontaktowania się z nami lub odwiedzin naszego Świata. Jednak ta demonstracja etycznego Kontaktu stoi w zupełnym kontraście w stosunku do Interwencji, która występuje obecnie na Ziemi.

Przesuwamy się w kierunku skrajnej wrażliwości. Z widmem wyczerpania zasobów, degradacji środowiska oraz ryzyka przyszłego rozłamu w ludzkiej rodzinie, które wzrasta z każdym dniem, doigraliśmy się Interwencji. Żyjemy w pozornej izolacji, w bogatym i wartościowym świecie, który jest pożądany przez innych z poza naszych granic. Jesteśmy rozkojarzeni oraz podzieleni i nie dostrzegamy wielkiej groźby interweniowania w naszych granicach. Jest fenomenem, że historia powtarzała się znowu i znowu, odnośnie losu izolowanych, rdzennych społeczności, które stawały w obliczu interwencji po raz pierwszy. Jesteśmy nierealistyczni w naszych przypuszczeniach na temat sił I dobrotliwości inteligentnego życia we Wszechświecie. I właściwie dopiero teraz zaczynamy oceniać sytuację, którą wytworzyliśmy sobie sami w naszym własnym świecie.

Niepopularna prawda jest taka, że ludzka rodzina nie jest gotowa na bezpośrednie doświadczenie Kontaktu, i że z pewnością nie jest gotowa na interwencję. Musimy wpierw doprowadzić nasz własny dom do porządku. Nie osiągnęliśmy jeszcze gatunkowej dojrzałości, aby kontaktować się z innymi rasami w Wielkiej Społeczności z pozycji jedności, siły i rozeznania. I dopóki nie potrafimy osiągnąć takiej pozycji, o ile kiedykolwiek zdołamy, od tego czasu żadna rasa nie powinna próbować w sposób bezpośredni, ingerować w nasz świat. Sojusznicy dostarczają nam, tak potrzebną mądrość i perspektywę, jednak oni nie ingerują. Mówią nam, że nasze przeznaczenie jest, i powinno być w naszych własnych rękach. Takie jest brzemię wolności we Wszechświecie.

Jednak niezależnie od naszego braku gotowości, interwencja ma miejsce. Ludzkość musi się obecnie przygotować do tego, do najbardziej znaczącego przełom w ludzkiej historii. Zamiast być zwykłym świadkiem tego zjawiska, jesteśmy w samym jego centrum. To się dzieje niezależnie czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. Ono posiada siłę zmieniania niepomyślnych następstw dla ludzkości. I ma to całkowity związek z tym, kim jesteśmy i dlaczego jesteśmy na Ziemi w tym czasie.

Ścieżka Wiedzy Wielkiej Społeczności została przekazana aby dostarczyć zarówno nauczania, jak i przygotowania, którego obecnie potrzebujemy aby zmierzyć się z tym wielkim przełomem, aby odnowić ludzkiego ducha i wyznaczyć nowy kurs dla ludzkiej rodziny. Ona przemawia do nagłej potrzeby ludzkiej jedności i współpracy, do prymatu Wiedzy, do naszej duchowej inteligencji i do wielkiej odpowiedzialności, którą musimy teraz podjąć u progu kosmosu. Reprezentuje ona Nowe Przesłanie od Stwórcy całego życia.

Moim zadaniem jest sprowadzić tą wielką kosmologię i przygotowanie na
Ziemię, a wraz z nimi, nową nadzieję i obietnicę dla walczącej ludzkości. Moje długie przygotowanie oraz ogromne nauczanie Ścieżki Wiedzy Wielkiej Społeczności, są tutaj w tym celu. Sprawozdania Sojuszników Ludzkości są zaledwie niewielką częścią tego większego przekazu. Nadszedł teraz czas, aby zakończyć nasze bezustanne konflikty i przygotować się na życie w Wielkiej Społeczności. Aby to zrobić, potrzebujemy nowego pojmowania nas samych jako jednej społeczności, rdzennej społeczności tego świata, zrodzonej z jednej duchowości, oraz zrozumienia naszej wrażliwej pozycji jako młoda, wyłaniająca się we Wszechświecie rasa. Oto moje przesłanie dla ludzkości i dlatego właśnie tu przybyłem.

Marshall Vian Summers

O Stowarzyszeniu – About The Society

Stowarzyszenie ma ważną misję na Ziemi. Ludzkość stoi nad wielkim, ale i groźnym przełomem nawiązania Kontaktu z innymi formami inteligentnego życia we Wszechświecie. Ten Kontakt posiada moc zmiany każdego aspektu naszego życia, zarówno na lepsze, jak i na gorsze. Kontakt już został zapoczątkowany wraz z nieoczekiwanymi konsekwencjami. Jesteśmy nieprzygotowani i w większości nieświadomi tego co się dzieje pomiędzy nami, nieświadomi najważniejszego i najbardziej znaczącego wydarzenia w ludzkiej historii.

Potrzebujemy obecnie większej mądrości, aby przygotować oraz zjednoczy nas, na ten wielki przełom, i właśnie takie przygotowanie zostało przekazane ludzkości w Nowym Przesłaniu, którego Sprawozdania Sojuszników Ludzkości są częścią. Dwa tomy sprawozdań Sojuszników Ludzkości, razem z Nowym Przesłaniem, zostały przekazane aby przygotować ludzkość na wielkie zmiany w otoczeniu, które zbliżają się do Ziemi, oraz na wyzwanie wyłonienia się do Wielkiej Społeczności inteligentnego życia we Wszechświecie, jako wolna i samostanowiąca rasa.

Podczas gdy Sprawozdania Sojuszników Ludzkości, alarmują nas o zagrożeniach przedwczesnego Kontaktu i o etycznych dylematach naszego bycia rdzenną społecznością tego świata w nadchodzącej Interwencji, Nowe Przesłanie odkrywa głębszą naturę naszej duchowości i jej fundamentalną rolę, w umożliwieniu nam przygotowania się na nasz nieunikniony Kontakt z Wielką Społecznością. Podczas gdy Sprawozdania są darem mądrości od naszych Sojuszników we Wszechświecie, Nowe Przesłanie samo w sobie posiada Boskie Źródło. Jest tym Boskim Źródłem, które wezwało Sojuszników, aby przekazali ludzkości ich ważną perspektywę i pojmowanie. Bo ludzkość jest w rzeczywistości, częścią większej sieci ras, których ścieżką ewolucyjną jest utrzymywanie Wiedzy, wolności i samostanowienie, żywym we Wszechświecie.

Nowe Przesłanie składa się z ponad 20 części i 1000 nagrań. Ponad 25 lat zabrało Marshallowi Vian Summersowi otrzymanie tego wielkiego daru dla ludzkości, a objawianie trawa do dziś dnia…

Marshallowi Vian Summersowi i Stowarzyszeniu na rzecz Ścieżki Wiedzy Wielkiej Społeczności, przekazano wielką odpowiedzialność w sprowadzaniu Nowego Przesłania na Ziemię. To brzemię, które wymagało od nas poświęcenia samych siebie z całego serca tej wielkiej służbie ludzkości. Jednak jest to odpowiedzialność, która wykracza daleko poza to, co możemy zrobić samodzielnie. Wymaga ona wsparcia i pomocy wielu ludzi. Wy, którzy możecie być pomiędzy pierwszymi, którzy otrzymali i doświadczyli Sprawozdań Sojuszników Ludzkości i Nowego Przesłania, możecie mieć realny wkład w tą ważną misję.